Normálie a chemie

Spanjaard

Významný výrobce speciálních mazadel a přípravků určených pro konzervaci forem.
homepage: http://www.spanjaard.co.za/

Čištění:
Brake CleanerRychle rozpouští konzervanty, oleje a tuky. Odstaňuje prach a nečistoty na formách. Vhodný pro všechny druhy kovů včetně titanu, niklu, nerez oceli a hliníku. (500ml spray)
Electric Motor CleanerRychleschnoucí nehořlavý čistič. Vhodný pro stroje a nástroje napájené el. proudem. Bez vysoušení lze zařízení používat. (20 litrů kanystr)
Extreme KleenVíceúčelový silně koncentrovaný čistič a odmašťovač, ředitelný vodou. Biologicky likvidovatelný, vhodný k čištění kovových i nekovových povrchů, průmyslových podlah atd.
Extru CleanGranulovaný koncentrát univerzálního čistícího prostředku pro všechny běžné termoplastické pryskyřice a polymery. Vynikající netoxický, neagresivní, neabrazivní čistič.
Konzervace:
Mould Protector StandardVynikající konzervant ocelových forem, nářadí a hotových výrobků. Zanechává tenký suchý film. Odstraní se sám po několika lisovacích cyklech. Čirá barva.
Mould Protector Light BlueSvětle modrá barva
Mould Protector BlueTmavě modrá barva
SparkNevodivý olej. Vhodný pro průmyslové použití. Obsahuje molybden. rozpouští stará zoxidovaná mazadla. Zanechává konzervační a mazný film. Nevodivý až do 38kV. Odvodňuje kovové povrchy.

© 2024 Všechna práva vyhrazena.